
- Немає в наявності
- Код: 00128117
IP панель виклику Bas-IP AV-04SDI silver для IP-домофонів, роздільна здатність 2 Мп, ступінь захисту IP65
10 560 ₴
- +380 (66) 199-01-00
IP панель виклику Bas-IP AV-04SDI silver для IP-домофонів
IP панель виклику Bas-IP AV-04SDI silver — це ідеальне рішення для забезпечення відеодомофонної системи з високою роздільною здатністю. Пропонуючи бездоганну якість відео та надійний захист від зовнішніх факторів, ця панель стане надійним помічником у контролі доступу до вашого дому або офісу.
Ключові можливості
- Роздільна здатність камери: 2 Мп
- Вихідне відео: HD (1280x720)
- Чутливість: 0.01 Lux
- Кути огляду: 100° по горизонталі
- Матеріал: алюміній
- Ступінь захисту: IP65
- Тип установки: накладне
- Підтримка SIP протоколу
- Температурний діапазон: -40°C ~ +65°C
- Живлення: 12V/PoE
- Споживана потужність: 6.5 W (в режимі очікування 3.6 W)
- Розміри: 84.5х170х33 мм
- Підсвічування кнопок: біла світлодіодна
- Керування замком: реле (NO/NC контакти)
- Кількість абонентів: 1
Технічні характеристики
- Гарантія, міс: 36
- Колір: Серебро
- Тип пристрою: IP-панель виклику
- Розміри, мм: 84.5 х 170 х 33
- Матеріал: Алюмій
- Питання: DC 12V/PoE
- Робоча температура, °C: -40 ~ +65
- Напруга живлення / джерело живлення: DC 12V / PoE
- Ступінь захисту: IP65
- Сумісність: працює без домофона
- Угол обзора по горизонтали: 100°
- Потужність споживання, Вт: 6.5
- Функціональні особливості: підсвічування кнопок
- Підтримка PoE: є
- Підсвічування: біла світлодіодна
- Роздільна здатність камери відеопанелі: 2 Мп
- Керування замком: реле (NO/NC контакти)
- Кількість абонентів: 1
Вам потрібно контролювати доступ до вашого будинку чи офісу? Уявіть, як просто це стало з IP панеллю виклику Bas-IP AV-04SDI silver. Нехай ваші гості, кур'єри або служби доставки завжди зможуть зв'язатися з вами, не виходячи з приміщення. Завдяки підсвічуванню кнопок та високій чутливості камери, ви зможете завжди стежити за тим, що відбувається біля вашої двері.
Купуючи IP панель виклику Bas-IP AV-04SDI silver, ви отримуєте надійний пристрій за доступною ціною, який ідеально підходить для різних сценаріїв використання. Не втрачайте можливість забезпечити свій дім сучасним обладнанням, яке вже отримало позитивні відгуки від користувачів.
IP панель виклику Bas-IP AV-04SDI silver для IP-домофонів
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | BAS-IP |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Матеріал | Алюміній |
| Підсвічування | Так |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Колір | Білий |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Максимальна робоча температура | 65 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Додаткові | |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP65 |
| Монітор | |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Роздільна здатність екрана | 1280x720 |
| Живлення | DC 12V/PoE |
| Тип встановлення | накладне |
| Тип пристрою | IP-панель виклику |
- Ціна: 10 560 ₴
