
- В наявності
- Код: 00126304
Комбінований адресний пожежний сповіщувач DETECTO MLT110 (white), димовий та температурний, ізолятор короткого замикання
1 656 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Комбінований адресний пожежний сповіщувач DETECTO MLT110 (white)
Комбінований адресний пожежний сповіщувач DETECTO MLT110 (white) – це надійний пристрій, який забезпечує захист від диму та температури. Завдяки вбудованому ізолятору короткого замикання та низькому енергоспоживанню, сповіщувач є ідеальним рішенням для адресних протипожежних систем. Його унікальні характеристики роблять його необхідним елементом безпеки в будь-якому приміщенні.
Ключові можливості
- Комбінований детектор диму та температури
- Вбудований ізолятор короткого замикання
- Сертифікат відповідності EN54
- Низьке енергоспоживання
- Світлодіодна індикація режимів роботи
- Не чутлива до запилення димова камера
- Сумісність з адресною протипожежною системою Tiras PRIME A
Технічні характеристики
- Гарантія, міс: 36
- Тип пристрою: датчик комбінований тепло-димовий
- Розміри, мм: 110 х 110 х 50
- Матеріал: Пластик
- Робоча температура, °C: -10 ~ +40
- Напруга живлення: 24V
- Вага, г: 120
- Ступінь захисту: IP30
- Сумісність: адресна протипожежна система Tiras PRIME A
- Струм споживання, мА: 0.13, при спрацьовуванні 0.2
- Виробник: TIRAS Technologies
- Відповідність стандартам: EN54
- Налаштування температурних класів: A2, A2R, U
Уявіть, що ви тільки що завершили облаштування нового офісу. Встановлюючи комбінований адресний пожежний сповіщувач DETECTO MLT110 (white), ви отримуєте спокій, знаючи, що ваша команда буде під захистом від потенційних загроз. Або поставте його в житловому приміщенні, де діти граються, щоб бути впевненим у їхній безпеці.
Зробіть правильний вибір для безпеки свого дому або офісу – купити комбінований адресний пожежний сповіщувач DETECTO MLT110 (white) ви можете в нашому інтернет-магазині. Придбати якісний захист просто й вигідно!
Комбінований адресний пожежний сповіщувач DETECTO MLT110 (white)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Індикація режиму роботи | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Аварійне підживлення | Ні |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Живлення | Мережа 24В |
| Приведення в дію | Автоматичне |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Тип сповіщувача | Адресний |
| Загальні | |
| Вага | 120 г |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення в режимі очікування | 0.13 мА |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP30 |
| Контроль розряду | Ні |
| Максимальна робоча температура | 40 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 24 В |
| Тип живлення | Живиться по окремому проводу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний;Стельовий;У приміщенні |
- Ціна: 1 656 ₴


