
- В наявності
- Код: 00124465
Світлозвуковий оповіщувач в металевому корпусі Джміль (24 В), IP33, акустична потужність 80 дБ
1 512 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Світлозвуковий оповіщувач в металевому корпусі Джміль (24 В)
Світлозвуковий оповіщувач Джміль від українського виробника TIRAS Technologies — це надійне рішення для охоронних систем. Ця сирена з професійним рівнем захисту GRADE 2 і потужністю 80 дБ стане ідеальним доповненням до вашої системи безпеки. Вона забезпечує ефективне сповіщення завдяки своїй світлозвуковій індикації.
Ключові можливості
- Світлозвукове оповіщення для максимального ефекту сповіщення.
- Металевий корпус, що забезпечує високу надійність і довговічність.
- Професійний рівень захисту GRADE 2.
- Зовнішнє встановлення, що дозволяє використовувати в різних умовах.
- Сумісність з дротовими централлю Orion NOVA та протипожежними системами TIRAS PRIME.
Технічні характеристики
- Гарантія: 36 міс
- Тип пристрою: сирена
- Розміри: 88 х 40 х 106 мм
- Матеріал: метал
- Живлення: DC 24V
- Робоча температура: -25 ~ +70 °C
- Напруга живлення: DC 24 В
- Тип установки: зовнішнє
- Вага: 300 г
- Степінь захисту: IP33С
- Споживаний струм: 70 мА
- Індикатор: світлова/звукова
- Тампер: на відкриття та відрив
- Тип оповіщення: світлозвукове
- Акустична потужність: 80 дБ
- Відповідність стандартам: EN54
- Частота звуку: 2,5 кГц – 4,5 кГц
Сирена Джміль стане надійним помічником у системі безпеки вашого підприємства чи приватного будинку. Наприклад, якщо у вас виникли сумніви щодо безпеки, ця сирена вмить приверне увагу, повідомивши про проблему. Або ж у випадку виникнення пожежі, вона почне працювати автоматично, що дасть змогу швидко евакуювати людей.
Купуючи світлозвуковий оповіщувач Джміль, ви отримуєте не тільки надійний пристрій, але й професійну якість українського виробництва. В інтернет-магазині ви можете замовити його з доставкою, а також ознайомитися з відгуками інших користувачів, що підтверджують його ефективність.
Світлозвуковий оповіщувач в металевому корпусі Джміль (24 В)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orion |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна вихідна потужність | 80 Вт |
| Максимальна частота діапазону | 4.5 кГц |
| Рівень звукового тиску | 80 дБ |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | На відкритому повітрі |
| Загальні | |
| Вага | 300 кг |
| Висота | 106 мм |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 24В |
| Живлення | Мережа 24В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Метал |
| Напруга | 24 В |
| Ширина | 88 мм |
| Додаткові | |
| Наявність MP3 плеєра | Ні |
| Наявність радіоприймача | Ні |
- Ціна: 1 512 ₴



