
- Немає в наявності
- Код: 00118311
Ріжкова кавоварка еспресо Electrolux E6EC1-6BST, 1300 Вт, 15 бар, автоматичне приготування молочних напоїв
6 999 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ріжкова кавоварка еспресо Electrolux E6EC1-6BST
Відкрийте для себе і насолоджуйтесь кавою якості бариста, не виходячи з власного будинку. Отримайте правильну температуру та швидкий процес заварювання завдяки технології Thermo Block. В результаті щоразу виходить ідеальна кава.
Ключові можливості
- Технологія Thermo Block для оптимальної температури приготування кави.
- Регулювання Auto-Shot для точного контролю об'єму порції.
- Знімний піддон для збору крапель для легкого очищення.
- Повнорозмірний спінювач молока для приготування капучино.
- Можливість використання капсул E.S.E.
- Потужність 1300 Вт та тиск 15 бар для максимальної екстракції смаку.
Технічні характеристики
- Модель: E6EC1-6BST
- Артикул: E6EC1-6BST
- Колір: Чорний
- Країна-виробник: Китай
- Вага: 3,9 кг
- Живлення: 1300 Вт
- Матеріал корпусу: Нержавіюча сталь
- Габарити: 30.4 x 14.7 x 41.2 см
- Тип управління: Сенсорне
- Тиск: 15 бар
- Тип використовуваної кави: Капсули та мелений
- Приготування молочних напоїв: Автоматичне
- Резервуар для води: 1 л
- Сфера використання: для дому (побутові)
- Кількість роздавальних груп: 2
- Приготування капучино: ручне
- Насадка для збивання пінки: Так
- Програмовані напої: американо
Сценарії використання ріжкової кавоварки Electrolux E6EC1-6BST включають приготування улюбленого еспресо на радість вашим близьким у затишному домашньому кафе або влаштування маленького свята, запрошуючи друзів на дегустацію різних кавових напоїв. Ви дивуватимете кожного, хто завітає, ідеальним смаком та ароматом кави, приготованої з любов'ю та увагою до деталей.
Додайте до свого життя нотки гастрономічного задоволення, ставши власником ріжкової кавоварки Electrolux E6EC1-6BST. Легкість у використанні, стильний дизайн та бездоганна якість експресо роблять її ідеальним вибором для тих, хто цінує справжню каву.
Ріжкова кавоварка еспресо Electrolux E6EC1-6BST
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Electrolux |
| Країна виробник | Китай |
| Колір корпусу | Чорний |
| Об`єм | 1 л |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип використовуваної кави | Капсули |
| Тип кавоварки | Ріжкова |
| Тип управління | Сенсорне |
| Тиск помпи | 15 бар |
| Фільтр | постійний |
| Приготування молочних напоїв | Автоматичне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.9 кг |
| Висота | 41.2 мм |
| Глибина | 14.7 мм |
| Ширина | 14.7 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Відсік для шнура | Ні |
| Манометр | Ні |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Додаткові функції | |
| Контроль міцності кави | Ні |
| Протикраплинна система | Ні |
| Регулювання температури кави | Ні |
- Ціна: 6 999 ₴
