
- Немає в наявності
- Код: 00090049
Фільтр масляний Mahle OX813/2D, висота 133 мм, діаметр 53 мм, сумісність з BMW Z4|X3|X5|3|7-Series|6
533 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Фільтр масляний Mahle OX813/2D
Фільтр масляний MAHLE в процесі циркуляції масла надійно утримує забруднюючі частинки, чим зберігає чистоту масла, а також сприяє кращій роботі двигуна. Фільтри стійкі до холодного старту завдяки своїй складчастій формі. Запобіжний клапан гарантує постачання маслом при будь-яких обставинах, а зворотний запірний клапан запобігає холостій роботі фільтра при вимкненому двигуні.
Масляні фільтри MAHLE відповідають високим стандартам якості компаній-виробників автомобілів. Також слід пам'ятати, що для ідеальної роботи фільтра потрібно його своєчасно замінювати відповідно до зазначених виробником автомобіля термінами. Вся продукція MAHLE проходить суворий контроль якості.
Ключові можливості
- Забезпечує чистоту масла протягом всього терміну експлуатації.
- Стійкий до холодного старту завдяки складчастій формі.
- Запобіжний клапан для стабільного постачання масла.
- Зворотний запірний клапан для запобігання холостій роботі.
Технічні характеристики
- Модель: OX813/2D
- Артикул: OX813/2D
- Країна виробництва: Данія
- Висота: 133 мм
- Діаметр: 53 мм
- Код запчастини: OX 813/2D
- Сумісність з маркою: BMW
- Сумісність з моделлю: Z4, X3, X5, 3, 7-Series, 6
- Виконання фільтра: фільтр-патрон
- Внутрішній діаметр 1: 20 мм
Фільтр масляний Mahle OX813/2D ідеально підходить для власників автомобілів BMW, які цінують якість і надійність. Наприклад, ви можете замовити його для свого BMW Z4, щоб забезпечити максимально ефективну роботу двигуна під час тривалих поїздок. Також це відмінний вибір для тих, хто підтримує свій автомобіль у відмінному стані завдяки регулярній заміні фільтрів.
Купуючи фільтр масляний Mahle OX813/2D в нашому інтернет-магазині, ви отримуєте продукцію найвищої якості, відповідну всім стандартам. Не зволікайте, замовте зараз і скористайтеся нашою швидкою доставкою!
Фільтр масляний Mahle OX813/2D
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | OX 813/2D |
| Виробник | Mahle |
| Країна виробник | Данія |
| Висота | 133 мм |
| Внутрішній діаметр | 20 мм |
| Внутрішній діаметр прокладки | 20 мм |
| Діаметр | 53 мм |
| Зовнішній діаметр | 53 мм |
| Конструктивні особливості | З одним зворотним клапаном |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип клапана | Зворотний |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Сумісність з моделлю | 7-Series, Z4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип фільтра | фільтр-патрон |
- Ціна: 533 ₴
