
- Немає в наявності
- Код: 00091931
Ваги кухонні Ardesto SCK-893WATERMELON, електронні, максимальна вага 5 кг, РК-дисплей
299 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ваги кухонні Ardesto SCK-893WATERMEL
Кухонні ваги Ardesto SCK-893WATERMEL – гарантія правильної кількості інгредієнтів, що відповідає обраному рецепту. Необхідність такого аксесуара для кухні зрозуміла, оскільки при неправильній консистенції кінцевий продукт може зіпсуватися. Ваги Ardesto SCK-893WATERMEL дозволять уникнути таких незручностей. Тепер ви зможете дізнатися точну вагу овочів, фруктів, ягід тощо. При цьому висока точність буде приємною перевагою пристрою. Ваги компактні й мають малу вагу, що зручно для зберігання. Оснащені РК-дисплеєм, мають сенсорне керування.
Якщо ви виміряли вагу, і пристрій деякий час стоїть без діла, він вимкнеться автоматично. Індикатор заряду батареї сповістить про необхідність заміни батарейок. Максимальне навантаження для цієї моделі становить 5 кілограмів.
Ключові можливості
- Точність вимірювання з градацією 1 г.
- Максимальна вага зважування – 5 кг.
- Функція тарокомпенсації для зручності.
- Можливість вимірювання об'єму рідини.
- Сенсорне керування для простоти використання.
- Компактні розміри для легкого зберігання.
- Індикатор перевантаження та низького заряду батареї.
Технічні характеристики
- Модель: SCK-893WATERMELON
- Артикул: SCK-893WATERMELON
- Країна виробництва: Китай
- Тип: електронні ваги
- Колір: різнокольоровий
- Потужність: батарейка (2 х AAA)
- Вага: 0.4 кг
- Габарити: 200 х 180 мм
- Матеріал корпуса: загартоване скло
- Дисплей: РК-дисплей
- Особливості: вибір одиниць вимірювання
Ваги Ardesto SCK-893WATERMEL чудово підійдуть для щоденного використання на кухні. Уявіть собі, як ви з легкістю готуєте улюблені страви, точно відмірюючи всі інгредієнти. Наприклад, приготування домашніх вареників з улюбленою начинкою стане простішим завдяки можливості точно виміряти потрібну кількість борошна та інших складників. Або ж ви можете швидко зважити фрукти для смузі, щоб насолодитися смачною та здоровою енергією на сніданок.
Купити кухонні ваги Ardesto SCK-893WATERMEL можна в нашому інтернет-магазині з доставкою по всій країні. Не пропустіть можливість забезпечити свою кухню якісним та надійним пристроєм, який зробить приготування їжі ще більш комфортним!
Ваги кухонні Ardesto SCK-893WATERMEL
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дискретність | 1 г |
| Максимальна вага | 5000 кг |
| Тип ваг | Торгові |
| Тип живлення | Батареї |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.4 кг |
| Ширина | 180 мм |
| Опис платформи ваг | |
| Довжина платформи | 200 мм |
| Ширина платформи | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал платформи ваг | загартоване скло |
- Ціна: 299 ₴
