
- Немає в наявності
- Код: 00108713
Розвиваюча іграшка Ігротеко Рахівничка 3 по 5 (900132) - натуральна деревина, для дітей від 2 років
267 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Розвиваюча іграшка Ігротеко Рахівничка 3 по 5 (900132)
Перша лічба малюка з дерев'яною рахівничкою на 15 кілець! Ця іграшка є чудовим інструментом для розвитку інтелектуальних здібностей дітей, вона вчить основам математики через гру. Рахівничка відповідає методиці Монтессорі, роблячи процес навчання захопливим і цікавим.
Ключові можливості
- Розвиток логіки та мислення
- Тренування дрібної моторики, сенсорики та окоміру
- Формування перших навичок лічби та позитивне уявлення про математику
- Виховання цілеспрямованості, посидючості і послідовності в діях
- Розв’язування простих прикладів в ігровій формі
Технічні характеристики
- Гарантія, міс: 0
- Модель: Рахівничка 3 по 5
- Артикул: 900132
- Країна виробництва: Україна
- Тип: рахівниця
- Матеріал: дерево
- Колір: різнокольоровий
- Розмір упаковки: 23 см х 16 см х 7 см
- Додатково: натуральні матеріали
- Вікова група: від 2 років
- Категорія розвитку: рахування
Як грати? Малюки перебирають пальчиками кільця, знайомляться з кольором та цифрами від 1 до 10. Рахівничка допомагає розвивати дрібну моторику рук, а також видає природні звуки при переміщенні дерев'яних кілець. Діти від 2 років можуть спробувати гру "Повтори за схемою", у якій ви малюєте схеми, а дитина їх повторює. Для дітей від 3-4 років можна пропонувати прості математичні приклади для розв’язання.
Ця іграшка стане чудовим подарунком для вашої дитини, адже вона не тільки розважає, але й навчає. Досліджуючи нові кольори та форми, ваша дитина отримує перші навички в навчанні. Крім цього, ви отримуєте можливість купити якісний продукт, виготовлений з натуральних матеріалів.
Розвиваюча іграшка Ігротеко Рахівничка 3 по 5 (900132)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ігротеко |
| Країна виробник | Україна |
| Інклюзивні іграшки | Ні |
| Вік | Від 2-х років |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість складових елементів | 15 шт. |
| Матеріал | Дерево |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Рахунки |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 7 мм |
| Довжина упаковки | 16 мм |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Ширина упакування | 16 мм |
- Ціна: 267 ₴
