
- В наявності
- Код: 00105061
Світильник точковий Videx IP44 під лампу GX53 накладний Чорний (VL-SPF19A-B) 30Вт, світлодіодний, алюмінієвий
362 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Світильник точковий Videx IP44 під лампу GX53 накладний Чорний (VL-SPF19A-B)
Стельовий точковий світильник Videx під лампу GX53 – сучасне рішення для освітлення будь-якого інтер’єру. Для роботи цих моделей світильника потрібна світлодіодна лампочка з цоколем GX53 і максимальною потужністю до 30Вт. Використовуються як для основного, так і для акцентного освітлення, зокрема для інтер'єрної підсвітки житлових, адміністративних та торговельних приміщень, кафе, ресторанів, готелів тощо. Сучасний дизайн та компактні розміри роблять їх універсальними. Кріпиться до будь-якої горизонтальної поверхні, як правило, до стелі, випромінюючи світло вниз. Може обмежено експлуатуватися на вулиці (під козирками і навісами), а також в приміщенні з підвищеною вологістю, так як мають клас захисту від пилу та вологи IP44. Не містить шкідливих речовин. Після монтажу не вимагає обслуговування на протязі всього періоду експлуатації. Корпус виконаний з алюмінію, що не схильний до корозії на відміну від дешевих аналогів з металевим корпусом.
Ключові можливості
- Джерелом світла слугують світлодіоди, що забезпечують якісне освітлення в залежності від обраної вами лампи.
- Дозволяє значно економніше витрачати електроенергію порівняно з альтернативними джерелами світла.
- Робочий діапазон напруги АС 220-240В, 50/60 Гц.
- Тривалий термін служби та стійкість до великої кількості вмикань і вимикань.
- Може використовуватися як при низьких, так і при високих температурах.
- Заощаджує на експлуатаційних витратах, пов’язаних з відсутністю необхідності обслуговування або заміни витратних елементів.
- Міцний корпус виконаний з алюмінію та заліза, який має клас захисту від механічних пошкоджень, ударів та падінь - IK07.
Технічні характеристики
- Гарантія: 24 міс.
- Модель: IP44 під лампу GX53 накладний Чорний
- Артикул: VL-SPF19A-B
- Країна виробництва: Китай
- Призначення: комора
- Форма: Циліндрична
- Висота: 82 мм
- Тип лампи: Світлодіодна
- Угол розсіювання: 120°
- Джерело світла: світлодіодна (LED) лампа
- Тип монтажу: накладний
- Клас захисту IP: IP44
- Лампа в комплекті: Ні
- Матеріал каркасу: Алюміній
- Колір плафона: Чорний
- Поворотний плафон: Ні
- Ширина (діаметр): Ø 70 мм
- Напруга мережі: 230 В
- Потужність лампи: 30 Вт
- Цоколь плафона: GX53
Цей світильник ідеально підійде для використання в різних сценаріях. Наприклад, ви можете встановити його в коридорі, щоб створити тепле та затишне освітлення для ваших гостей. Або ж використати його для акцентного освітлення в кафе, акцентуючи на особливостях дизайну інтер'єру.
Досить замовити світильник Videx у нашому інтернет-магазині і насолоджуватися якісним освітленням без зайвих витрат на електроенергію. Всі матеріали безпечні, що гарантує довговічність та надійність при експлуатації.
Світильник точковий Videx IP44 під лампу GX53 накладний Чорний (VL-SPF19A-B)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Videx |
| Країна виробник | Китай |
| Встановлення | Стельова |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Колір | Чорний |
| Колір світіння | Білий |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Напруга мережі | 175~250 В |
| Потужність | 30 Вт/год |
| Потужність лампи | 30 Вт |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Стан | Новий |
| Стиль виконання | Лофт/індустріальний стиль |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Тип виробу | Накладний шинопровід |
| Тип світильника | Накладний |
| Форма | Циліндрична |
| Тип цоколя | GX53 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 82 мм |
| Діаметр | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 362 ₴
