
- Немає в наявності
- Код: 00083109
Ножівка Gartner універсальна висувна 360/160 мм (80001007) для спилювання гілок з дерева та кущів
247 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Ножівка Gartner універсальна висувна 360/160 мм (80001007)
Садова пилка Gartner 360 мм являє собою якісний продуманий садовий інструмент, який стане незамінним помічником для власників саду. Модель має висувну конструкцію, що дозволяє безпечно зберігати та переносити її навіть у кишені. Також варто відзначити покриття ручки з ABS пластику для надійного захвату та захисту пальців від зісковзування на лезо. Ріжуча частина має тристоронню заточку і виконана зі сталі SK5, що дозволяє робити якісний рівний зріз. Інструмент призначений для спилювання гілок з дерев і кущів. Пилка особливо ефективна при розпилюванні свіжої деревини, і дозволяє завжди підтримувати сад, присадибну ділянку, живопліт і двір у повному порядку.
Ключові можливості
- Висувна конструкція для безпечного зберігання та перенесення.
- Ручка з ABS пластику, що забезпечує надійний захват.
- Тристороння заточка ріжучої частини для якісного зрізу.
- Ідеально підходить для спилювання гілок з дерев і кущів.
Технічні характеристики
- Модель: універсальна висувна 360/160 мм
- Артикул: 80001007
- Країна виробництва: Китай
- Довжина: 360 мм
- Матеріал ручки: Пластик
- Робочий матеріал: дерево
- Полотно: сталь
Уявіть, як ви з легкістю підстригаєте живопліт на своєму подвір’ї, використовуючи ножівку Gartner, яка завжди під рукою завдяки своїй висувній конструкції. Або, можливо, вам потрібно прибрати гілки після буревію — з цим інструментом це займе всього кілька хвилин.
Ціна на ніжівку Gartner універсальну висувну 360/160 мм є доступною, а її якість виправдає всі ваші очікування. Ви можете купити цей інструмент в нашому інтернет-магазині, замовити зручну доставку та отримати відгуки задоволених користувачів.
Ножівка Gartner універсальна висувна 360/160 мм (80001007)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gartner |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина полотна | 360 мм |
| Довжина телескопічної штанги, max | 360 мм |
| Довжина ходу | 360 мм |
| Довжина шини | 360 мм |
| Наявність телескопічної штанги | Ні |
| Розташування зубів | Двостороння |
| Стан | Новий |
| Тип | Ручна пила |
| Загальні | |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Довжина | 360 мм |
| Регулювання кута нахилу ріжучого полотна | Ні |
- Ціна: 247 ₴
