
- Немає в наявності
- Код: 00109238
Степлер Buromax металевий, до 50 аркушів, (скоби №23, 24, 26), 167 х 36 х 57 мм, синій (BM.4251-02), для офісу
263 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Степлер Buromax металевий, до 50 аркушів, (скоби №23, 24, 26), 167 х 36 х 57 мм, синій (BM.4251-02)
Металевий степлер BUROMAX «Металік» підкреслить індивідуальність і стане незамінним атрибутом в роботі. Скріплює заявлену кількість аркушів (50 арк. паперу 80 г / м²) і навіть більше. Корпус виготовлений з металу з пластиковою вставкою на важелі, яка перешкоджає ковзанню руки, що робить роботу з ним комфортною, з металевою підошвою. Степлер підходить для щоденного використання як вдома, так і в офісі.
Ключові можливості
- Матеріал: метал
- Пробивна потужність: 50 аркушів
- Колір синій
- Наявність дестеплера: ні
- Тип скріплення: закритий, відкритий, прямий
- Скоба: №24/6 (20 аркушів), №26/6, №23/8 (50 аркушів)
- Глибина закладання паперу: 80 мм
- Розміри степлера: 167х36х57мм
Технічні характеристики
- Гарантія, міс: 0
- Модель: металевий, до 50 аркушів, (скоби 23, 24, 26), 167
- Артикул: BM.4251-02
- Країна виробництва: Китай
- Матеріал: Метал
- Колір: Синій
- Розміри: 167 х 36 х 57 мм
- Використовує скоби: 24/6
- Товщина скріплення: 50 аркушів
- Глибина відступу: 80 мм
Уявіть собі ситуацію: ви працюєте в офісі над важливим проектом, і вам необхідно швидко зібрати всі документи. Степлер Buromax допоможе вам легко і швидко скріпити до 50 аркушів, що дозволить вам зосередитися на важливіших завданнях, не відволікаючись на дрібниці.
Також, степлер стане відмінним помічником у домашніх справах. Чи потрібно вам організувати папери, чи оформити важливі документи — Buromax забезпечить надійне та зручне скріплення. Його справді варто придбати за вигідною ціною!
Степлери BUROMAX - надійність, функціональність і зручність!
Степлер Buromax металевий, до 50 аркушів, (скоби №23, 24, 26), 167 х 36 х 57 мм, синій (BM.4251-02)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Buromax |
| Країна виробник | Китай |
| Вид товару | Степлери канцелярські |
| Висувний механізм заміни скоб | Ні |
| Глибина зшивання | 80 мм |
| Колір корпусу | Синій |
| Максимальна кількість аркушів | 50 шт. |
| Максимальна продуктивність | 50 шт./хв |
| Максимальний відступ від краю аркуша | 80 мм |
| Матеріал | Метал |
| Прогумована ручка | Ні |
| Тип скоб | 73/8 |
| Тип управління | Ручне |
| Упаковка | Блістер |
| Фіксатор для пальця | Ні |
| Розміри | |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 36 мм |
- Ціна: 263 ₴
