
- Немає в наявності
- Код: 00059135
Електропіч First FA-5046-1
4 599 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електродуховка FIRST FA-5046-1 – це компактний пристрій для приготування їжі, який за своїми функціями може замінити стаціонарну духовку. Потужність печі 2000 Вт. Цього цілком достатньо для приготування овочевих та рибних страв, смаження м'яса та випічки. Об'єм камери складає 45 літрів, тому пристрій легко розміститься на маленькій кухні. Габарити печі 560х450х350 мм, а вага менше 7 кг, що робить її зручною для транспортування у заміський будинок чи на дачу.
Електродуховка FIRST FA-5046-1 вигідно відрізняється від мікрохвильових та газових печей наявністю функцій випікання на грилі та рожні.
Усього існує три режими нагріву, які дозволяють приготувати м'ясо та інші продукти різного ступеня прожарювання. Це спрощує процес приготування. Крім того, має термостат, що дозволяє самостійно регулювати температуру (до 230°С). Це дуже корисне доповнення до існуючих автоматичних режимів. Пристрій має два нагрівальні елементи, які можна по черзі вмикати або вимикати, щоб досягти потрібного ступеня прожарювання.
Крім вибору температури, ви можете відрегулювати положення дека щодо нагрівальних елементів (ближче чи далі). Таким же чином можна регулювати положення грат грилю, а також інтенсивність обертання рожном.
Пристрій оснащений таймером, який вимкне пристрій у строго визначений час (до 60 хвилин). Коли настане момент, ви почуєте звуковий сигнал, який вкаже на те, що страва готова. Таким чином, пересмажити чи пересушити їжу у такій міні-духовці просто неможливо.
Зсередини піч покрита емаллю, що робить її безпечною для здоров'я людини та продуктів харчування. Крім того, гладка поверхня легко піддається миття звичайною губкою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Звуковий сигнал | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Прогумовані ніжки | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Тип фільтра | вугільний |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7 кг |
| Висота | 350 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 560 мм |
- Ціна: 4 599 ₴







