
- Немає в наявності
- Код: 00058972
Модуль пам`яті DDR4 32GB/3200 Team Elite (TED432G3200C2201)
6 230,80 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Серія ELITE від TEAMGROUP представляє новий модуль пам'яті DDR4 з робочою напругою всього 1,2 В, що дозволяє значно скоротити енергоспоживання. Це зменшує тепло, що виділяється самим виробом, а також підтримує температуру навколишнього середовища навколо системи.
Цей виріб повністю відповідає стандартам JEDEC і на 100% сумісний з усіма основними платформами на ринку. Одноканальний і двоканальний пакети випускаються одночасно, що дасть змогу задовольнити потреби різних користувачів. Завдяки ємності до 64 ГБ (32 ГБ x2) для тимчасового зберігання даних швидкість опрацювання зростає вдвічі. Чудова продуктивність серії TEAMGROUP ELITE забезпечує відмінну якість і стабільність, довговічну ефективність і низьке енергоспоживання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 32 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC19200 |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
- Ціна: 6 230,80 ₴

