
- Немає в наявності
- Код: 00058820
Сумка Continent FF-03 Black
432 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Головне відділення з переміщується перегородкою (на липучці) закривається на змійку і додатково фіксується карабіном (при частому діставанні фотника можна застібати тільки на засувку - а блискавка для тривалих переїздів). Усередині оброблена м’яка бархатиста тканина, що виключає можливість подряпати вміст, щільні стінки, відмінна фіксація фотника із середнім об’єктивом.
На лицьовій частині велика кишеня на змійці, всередині якої є ще 2 кишеньки для дрібніших аксесуарів таких як карти пам’яті, перехідники і.т.д.2 бічні кишеньки на гумовій стяжці. На задній стінці ще одна кишенька (туди наприклад можна покласти мікроб фіброву серветку).
Зовнішні розміри: 26 х 21 х 16,5 см.
Основне відділення: 21 x 18 x 13 см.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Continent |
| Висота | 16.5 мм |
| Глибина | 16.5 мм |
| Колір | Чорний |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ширина | 26 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Відділення | 1 основний;Зовнішня кишеня на застібці;Зовнішні відділення |
- Ціна: 432 ₴

