
- Немає в наявності
- Код: 00056821
Інвертор мережевий 50kW Deye SUN-50K-G04, трифазний
63 124,74 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Deye SUN-50K-G04 – сучасний трифазний мережевий інвертор потужністю 50кВт, що зможе забезпечити надійну систему електроживлення приміщень великої площі житлового, промислового, виробничого та торгового призначення. Підтримка трифазного струму надає можливість широкого застосування пристрою. Даний інвертор не працює з акумуляторами в якості резервного електроживлення об’єкту.
Коефіцієнт корисної дії цього інвертора складає 98,70%.
За допомогою Deye SUN-50K-G04 ви зможете транспортувати надлишкову електроенергію отриману від сонячних панелей в місцеву електромережу за системою «Зелений тариф». Це принесе вам додатковий дохід. Також пристрій може обмежувати експорт електроенергії в загальну мережу, (функція "zero export) на зразок автономних сонячних інверторів.
Інтелектуальна система Wi-Fi моніторингу дозволить якісно налаштовувати параметри роботи сонячної електростанції , та дистанційно контролювати її роботу.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Deye |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 50 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Ні |
| ККД, не менше | 98.7 % |
| Коефіцієнт перетворення | 98.7 |
| Номінальна вихідна напруга | 380~400 В |
| Номінальна вхідна напруга | 380 В |
| Номінальна потужність | 50000 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму;Захист від перенапруги;Захист від зниженої напруги |
| Максимальна потужність | 50000 |
- Ціна: 63 124,74 ₴

