
- Немає в наявності
- Код: 00056140
Ваги підлогові Tefal Goodvibes Life+ BM9620S1
1 485 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ви більше, ніж просто цифра на вагах! У світі кожна людина індивідуальна - від віку до статури, і цілей щодо здоров’я.
З розумними вагами Goodvibes і їхнім наджінтуїтивним мобільним додатком ви зможете краще пізнати своє тіло й керувати своїми цілями, ґрунтуючись на результатах вимірювання 10 показників тіла, як-от ІМТ, жирова та м’язова маса, а також маса кісток, рівень води в організмі та метаболічний вік.
Зручний застосунок дає змогу відстежувати та візуалізувати ваш прогрес, а також встановлювати цільові значення ваги та жирових відкладень, щоб допомогти вам досягти бажаних позитивних результатів. Без обмежень за кількістю користувачів, він ідеально підходить для підтримки форми і здоров’я всієї родини і ваших друзів.
Цифрові ваги Goodvibes призначені для всіх форм і розмірів, витримують вагу до 180 кг і мають градацію 100 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Дискретність | 100 г |
| Найбільша межа зважування | 180 кг |
| Найменша границя зважування | 100 кг |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Ваги-ростоміри |
| Монітор | |
| OSD-меню | Так |
| Мова інтерфейсу | Український |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки одноразові |
| Живлення | Мережа 220В |
| Підсвічування клавіш | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Індикація | Звукова/Світлова |
| Клас точності | II |
- Ціна: 1 485 ₴







