
- Немає в наявності
- Код: 00056032
Модуль пам`яті DDR4 16GB/3200 Goodram (GR3200D464L22S/16G)
3 368 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Модуль пам'яті Goodram DDR4-3200 16GB (GR3200D464L22S/16G) є високоякісним пристроєм, спеціально розробленим для забезпечення ефективної роботи персональних комп'ютерів. Маючи ємність 16 ГБ і підтримуючи частоту 3200 МГц, даний модуль забезпечує високу продуктивність системи, що дозволяє ефективно виконувати найресурсомісткіші завдання.
Goodram DDR4-3200 16GB (GR3200D464L22S/16G) відрізняється надійністю та довговічністю завдяки використанню якісних компонентів та строгому контролю виробництва. Цей модуль пам'яті забезпечує стабільну роботу комп'ютера навіть в умовах інтенсивного навантаження.
Крім високої продуктивності та надійності, ця модель пропонує і економічне енергоспоживання. З низькою напругою живлення 1,2 В, Goodram DDR4-3200 16GB (GR3200D464L22S/16G) допомагає скоротити енерговитрати вашої системи, що є важливим аспектом для користувачів, які прагнуть економії електроенергії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Напруга живлення | 1,2 В |
| Номінальна напруга, В | 1.2 В |
| Об'єм одного модуля | 16 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR4 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 3200 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC19200 |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
- Ціна: 3 368 ₴




