
- Немає в наявності
- Код: 00055862
Накопичувач SSD 120GB Goodram CL100 GEN.3 2.5" SATAIII TLC (SSDPR-CL100-120-G3)
1 136,70 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
SSD CL100 - твердотілий накопичувач, який призначений для модернізації вашого ноутбука. SSD-диск виконаний у форм-факторі 2,5” дюйми, вміщений у пластиковий корпус товщиною 7 мм та оснащений стандартним гніздом SATA III.
Накопичувач створений на основі пам’яті 3D TLC, швидкість запису інформації на даний SSD становить 360 Мб/с, швидкість зчитування - 500 Мб/с. Це створює сприятливі умови для ефективної та продуктивної роботи системи, а відповідно спрощує повсякденні справи користувача.
Об’єм накопичувача складає 120 ГБ, тобто він дозволяє зберігати велику кількість мультимедійних файлів, що дає змогу користувачу тримати у швидкому доступі все необхідне для роботи чи розваг на ноутбуці.
Встановлення цього накопичувача зможе оживити роботу старого пристрою, забезпечивши йому надійну роботу протягом тривалого часу.
SSD CL100 - міцний фундамент ноутбука, який задовільнить потреби впевненого користувача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GoodRAM |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Внутрішня швидкість передачі даних | 500 Мб/сек |
| Зовнішня швидкість передачі даних | 500 Мб/сек |
| Клас якості | Original PRC |
| Об'єм накопичувача | 120 GB |
| Призначення | Для ноутбука |
| Пропускна здатність | 500 Мб/сек |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | SSD |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Швидкість запису | 360 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 500 Мб/сек |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 7 мм |
- Ціна: 1 136,70 ₴






