
- Немає в наявності
- Код: 00052868
Накопичувач HDD SATA 2.0TB Toshiba P300 7200rpm 256MB (HDWD320UZSVA)
3 234 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Високу продуктивність 3,5-дюймового жорсткого диска Toshiba P300 належним чином оцінять користувачі, яким комп"ютер потрібний для роботи. З двохприводним актуатором ви можете бути упевнені в швидкій і безперебійній роботі накопичувача. Крім того, усі ваші дані і мультимедійні файли надійно захищені вбудованим датчиком ударів і технологією ramp loading, яка оберігає жорсткий диск від ушкодження при перенесенні.
Варіанти застосування
- Потужні робочі комп"ютери
- Моноблоки
- Настільні комп"ютери
- Периферійні пристрої
- Ігрові комп"ютери
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Toshiba |
| Інтерфейс | SATA II (SATA/300) |
| Вид | Внутрішній |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Об`єм буфера | 256 MB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA II (SATA/300) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість запису | 7200 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 7200 Мб/сек |
| Швидкість обертання | 7200 об/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 3 234 ₴

