
- Немає в наявності
- Код: 00052841
Холодильник Grifon DFT-85W
5 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я.
Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України.
ВИРОБНИЦТВО
Виробництво ми обираємо за такими критеріями:
- висока культура виробництва - використання передових технологій;
- лідируючі позиції серед заводів-виробників;
- контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції;
- надійність та лояльність до партнерів;
- гарантійний супровід.
Настільний холодильник Grifon DFT-85W.
Настільна холодильна камера від компанії-виробника Grifon — справжній порятунок для тих, хто хоче розширити можливості зберігання продуктів. Габарити холодильника можна назвати мініатюрними, але водночас дуже об’ємними та місткими:
- висота — 860 мм
- ширина — 472 мм
- глибина — 450 мм
- вага — 18 кг
- загальний об’єм холодильної шафи — 93 л
Двері мають пластикову кришку й оснащені замком. Крім того, в холодильнику встановлено реверсивні двері з м’якими круглими кутами. Холодильник виконаний у білому кольорі повністю - корпус, дверна панель і дверна ручка (виготовлена із пластику).
Характеристики холодильної шафи "зсередини".
Випарник типу De-frost (при досягненні потрібної температури відбувається автоматичне відключення охолодження, лід починає танути). Функції розморожування як такої не передбачено. Зливний піддон виконаний з поліпропілену і розташований внизу, щоб затримати зайву воду після процесу танення. Усередині холодильник освітлюється лампою.
Система охолодження.
Герметичний компресор надійно прихований від сторонніх очей і працює в поєднанні з холодоагентом R600a. Конденсатор прихованого типу, захований за спеціальною решіткою, яка захищає його від пошкоджень. C-пентан у стінках створює своєрідний захисний шар від перегріву і "зайвого" тепла. Стандартна штепсельна вилка підійде під будь-яку європейську розетку, а працювати холодильник може в будь-якому місці зі стандартною напругою у 220 В. Інтегрований механічний контроль температури. Кліматичний клас дає змогу встановити холодильник у приміщенні з температурним діапазоном від +16 до +38 (класи N/ST). Рівень шуму в 35 дБ дає змогу практично не чути роботу холодильника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Загальний об`єм | 93 л |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість компресорів | 1 |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | No Frost |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 18 кг |
| Висота | 860 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Ширина | 472 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Так |
| Кількість дверей | 1 |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
- Ціна: 5 699 ₴








