
- Немає в наявності
- Код: 00052610
М`ясорубка Tefal NE108831
3 626 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’ясорубка Tefal HV 7IN1 NE108831 — ідеальний помічник на кухні, для приготування будь-якого рецепту страв на основі м’ясного фаршу, а також для салатів, гарнірів та багато іншого.
Ефективна та компактна.
Попри компактний розмір, м’ясорубка NE108831 перемелює до 1.7 кг м’яса на хвилину завдяки мотору 1400 Вт (максимальна потужність до блокування).
Легко перемелює будь-яке м’ясо.
Завдяки функції Реверс, впорається навіть із найжорсткішим м’ясом. І більше не потрібно буде розкручувати та чистити ножі.
Універсальність завдяки барабанам для нарізування.
3 барабани для великого та дрібного нарізування та шаткування входять до комплекту: готуйте свіжі овочеві салати та гарніри щодня без жодних зусиль
2 решітки з неіржавкої сталі для різних типів перемелювання залежно від страви — середнє або грубе
Насадка для ковбас допоможе легко приготувати домашні сосиски та заощадить вам час.
Простота у використанні.
Велика ручка для зручності транспортування та зберігання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 2 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1400 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1400 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.7 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок для шинкування | 3 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Ні |
- Ціна: 3 626 ₴





