
- Немає в наявності
- Код: 00050531
Кулер процесорний Atcom ATcool X3
952,30 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сокет Am2/Am3/Am3+/FM1/FM2/775/1156/1155/1150
Тип вентилятора: Підшипник FSB
Швидкість обертання вентилятора: 900-1700 об/хв
Розміри вентилятора: 92*92*25 мм
Роз’єм: 4 pin
Матеріал радіатора: Ребра Алюміній/Основа Мідь/Три мідні трубки
Вага радіатора: 355 грам
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atcom |
| Діаметр вентилятора | 92 мм |
| Клас якості | Original |
| Колір | Чорний |
| Кількість кулерів | 1 |
| Максимальна швидкість обертання | 1700 об/хв |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Регулятор обертів |
| Призначення | Для процесору |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 355 г |
| Ширина | 92 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал радіатора | Алюміній/Основа Мідь/Три мідні трубки |
| Роз'єми | AM2+/AM3+/ FM1/FM2;AM3;AM2 |
| Сумісність із моделлю | Am2/Am3/Am3+/FM1/FM2/775/1156/1155/115 |
| Тип підшипника | FSB |
| Тип роз'єму | 4 pin |
- Ціна: 952,30 ₴
