
- Немає в наявності
- Код: 00048352
Інвертор напруги PNi SP1000W 1000W
5 699 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інвертор PNI-SP1000W з правильною синусоїдою на виході, перетворює 12V постійного струму на 230V змінного.
Що дозволяє підключати ноутбуки, холодильники, телевізори та інші побутові пристрої загальною потужністю до 1000W.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Кількість фаз живлення | 1 |
| Максимальна потужність | 1000 Вт |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 12 В |
| Номінальна потужність | 1000 Вт |
| Перевантажувальна здатність | 120% |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
| Користувальницькі характеристики | |
| Інші функції й особливості | Захист від перевантаження по максимальному струму;Захист від перенапруги;Захист від зниженої напруги |
- Ціна: 5 699 ₴








