
- Немає в наявності
- Код: 00047738
Інвертор автономний EAST 5kW 48V 100A (EAGF-5kW-L)
12 630 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантний вигляд, настінний дизайн, спрощений монтаж.
Вихід чистої синусоїди, коефіцієнт вихідної потужності 1,0.
Інтелектуальна конструкція зарядного пристрою, оптимізована продуктивність акумулятора із високоефективною технологією заряджання/розряджання.
Високий вхідний діапазон PV 120-450 В постійного струму.
Пріоритет мережі змінного струму/батареї, що настроюється.
Доступна робота без батареї, навантаження живляться безпосередньо від сонячної енергії та мережі змінного струму.
Графічний РК-дисплей та дизайн клавіатури, зручний інтерфейс роботи.
Система віддаленого моніторингу в режимі реального часу через модуль WiFi, проста експлуатація та обслуговування.
Відмінні вихідні характеристики, придатні всім типів нелінійних навантажень.
Паралельно можуть працювати до шести агрегатів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EAST |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Коефіцієнт перетворення | 1 |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 48 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Номінальний струм | 100 А |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 12 630 ₴
