
- Немає в наявності
- Код: 00046733
Гібридний сонячний інвертор Njoy Ascet 5K-120/1P2T2, однофазний
30 099 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
Однофазний гібридний сонячний інвертор
ККД 97,3% макс.
Сумісний зі свинцево-кислотними та літієвими акумуляторами
BMS інтегрований для тривалого терміну служби акумулятора
Віддалене налаштування та оновлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | NJOY |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 5000 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від переполюсовки | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| ККД, не менше | 97.3 % |
| Коефіцієнт перетворення | 97.3 |
| Максимальна потужність | 5000 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220~240 В |
| Номінальна вхідна напруга | 220 В |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Сонячна батарея | Так |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Форма вихідної напруги | Чиста синусоїда |
- Ціна: 30 099 ₴




