
- Немає в наявності
- Код: 00043483
М`ясорубка Tefal NE858D38
7 623 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Визначна продуктивність
Відкрийте для себе високопродуктивну м'ясорубку з потужним мотором та універсальними аксесуарами для приготування різноманітних продуктів – вона навіть легко нарізує та подрібнює овочі!
Швидке та ідеальне подрібнення
Досягніть продуктивність до 5,5 кг за хвилину завдяки потужному мотору 2200 Вт.
Універсально
Насолоджуйтесь кухонними інструментами 8-в-1 для повної універсальності та широкого вибору смачних рецептів для всієї родини.
М'ясорубка Tefal HV10 8 IN1 NE858D38. З м'ясорубкою HV10 приготування свіжого фаршу відбувається швидко та легко. Її потужний двигун 2200 Вт забезпечує вражаючу продуктивність до 5,5 кг на хвилину, а набір аксесуарів забезпечує абсолютну універсальність та широкий спектр застосування – 8 кухонних інструментів в одному приладі. Від домашніх фрикадельок до смачних сосисок, смачного шашлику та соковитих котлет для гамбургерів – м'ясорубка HV10 допоможе вам.
З м'ясорубкою HV10 приготування свіжого фаршу відбувається швидко та легко. Її потужний двигун 2200 Вт забезпечує вражаючу продуктивність до 5,5 кг на хвилину, а набір аксесуарів забезпечує абсолютну універсальність та широкий спектр застосування – 8 кухонних інструментів в одному приладі. Від домашніх фрикадельок до смачних сосисок, смачного шашлику та соковитих котлет для гамбургерів – м'ясорубка HV10 допоможе вам. Ви навіть можете легко нарізати, натерти та подрібнити овочі для своїх улюблених рецептів! Корпус, піддон і з'єднання між мотором і м'ясорубкою виготовлені з міцного металу і гарантують довгий термін служби, а надійна реверсивна система переробляє м'ясо, що важко перемелюється, без засмічення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Захист від перевантажень | Так |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2200 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 5.5 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Кількість насадок для шинкування | 8 |
| Насадка для приготування ковбас | Так |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-кебе | Так |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Ні |
- Ціна: 7 623 ₴









