
- Немає в наявності
- Код: 00043353
Інвертор FrimeCom SK12-2000 1600W
10 183,57 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Якісні і надійні джерела безперебійного живлення та інвертори FrimeCom призначені для ефективної і спокійної щоденної роботи систем різних рівнів. Їх висока потужність, стабільність і надійність здатні відповідати вимогам найдосвідченіших користувачів.
Інвертор для зовнішніх акумуляторів
Правильна синусоїдальна форма вихідної напруги
Мікроконтролерне керування
Потужність інвертора: 2000 ВА/ 1600Вт
Акумулятор: зовнішній
необслуговуваний свинцево-кислотний
Напруга зовнішнього акумулятора: 24В
Режим роботи від мережі
Вхідна напруга: 145 ~ 275 В
Частота мережі: 45 ~ 65 Гц
Режим роботи від акумулятора
Вихідна напруга: 220В±3%
Вихідна частота: 50±0,5 Гц
Вихідна форма напруги: синусоїдальна
Повні гармонічні спотворення: <3%
Час перемикання: макс. <4мс
Автоматичне вимкнення:
в межах 30c при перевантаженні 110%
протягом 2 секунд при перевантаженні 120%
Зарядний струм: регульований, 10-20А
Час роботи та заряджання: залежить від підключеного акумулятора
Захисні функції:
Автоматичне перезавантаження під час відновлення мережі
Автоматична підзарядка при роботі з мережею
Захист від перенавантаження акумулятора
Захист від перенапруг
Захист від перевантаження та короткого замикання
Захист від короткого замикання:
автоматичне вимкнення живлення після звукового сигналу 20с
Захист від обратної полярності акумулятора (опціональний)
Дисплей: LED
Колір: Чорний
Розміри: 290*255*120мм
Вага: 20 кг
В комплекті: кабелі та посібник користувача
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | FrimeCom |
| Види індикації | Світлова |
| Допустима пікова потужність | 1600 Вт |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Захист від перевантажень | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від розряду акумуляторної батареї | Так |
| Колір світлодіода | Зелений |
| Максимальна потужність | 1600 Вт |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -50 град. |
| Номінальна вихідна напруга | 220 В |
| Номінальна вхідна напруга | 24 В |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Сонячна батарея | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип робочої величини | Потужність |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Ширина | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма вихідної напруги | синусоїдальна |
- Ціна: 10 183,57 ₴

