
- Немає в наявності
- Код: 00042454
Ваги підлогові Tefal Classic PP1503V0
799 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Tefal Classic зручність і простота поєднуються в приголомшливих цифрових вагах для ванної, які дозволяють легко зважити себе! Його тонкий дизайн із загартованого скла забезпечує неперевершений комфорт і ефективність: від дуже великої платформи ваг з легко читаним екраном з підсвічуванням до великої місткості до 160 кг і автоматичних функцій включення і виключення.
Максимальний комфорт використання.
Завдяки великому, зручному дисплею з підсвічуванням і великий платформі (31 x 31 см), ваги Classic від Tefal забезпечують неперевершений комфорт і простоту використання.
Висока вантажність.
Завдяки високій вантажності до 160 кг та точності градуювання до 100 г, ваги підтримують усі форми та розміри.
Тонкий дизайн.
Ультратонкий дизайн має висоту всього 22 мм - ідеально підходить для непомітного зберігання, коли він не використовується.
Розумні функції.
Зважування стає простим завдяки інтелектуальним функціям: просто встаньте на ваги, щоб вони автоматично включилися, і насолоджуйтеся метричними (кг) або британськими (фунти) вимірами для додаткової зручності. Ваги автоматично відключаються після декількох секунд невикористання.
Гігієнічні.
Платформа з гладкого загартованого скла легко очищається, що забезпечує оптимальну гігієну.
Готові до використання.
Ваги готові до використання прямо з коробки, в комплект входять 2 батарейки AAA.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Дискретність | 100 г |
| Клас точності | II високий |
| Найбільша межа зважування | 160 кг |
| Найменша границя зважування | 100 кг |
| Принцип роботи | Електронний |
| Тип | Ваги-ростоміри |
| Монітор | |
| OSD-меню | Ні |
| Індикація | Світлова |
| Висота символу | 22 мм |
| Мова інтерфейсу | Український |
| Монітор | LCD |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Загальні | |
| Висота | 22 мм |
| Додаткове джерело живлення | Батарейки одноразові |
| Живлення | Батарейки одноразові |
| Підсвічування клавіш | Ні |
| Ширина | 31 мм |
| Ростомір | |
| Мінімальний діапазон вимірювання, см | 31 |
- Ціна: 799 ₴




