
- Немає в наявності
- Код: 00042322
Холодильник Grifon DFT-45W
3 499 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров’я.
Холодильник Grifon DFT-45W – компактний та функціональний вибір для невеликих приміщень. З об'ємом 41 л, він ідеально підходить для офісу або дачі.
Морозильна камера розташована всередині, а її об'єм становить 4 л.
Холодильник має одну камеру та одні двері з прихованими ручками, що додає естетичності. Відсутність системи No Frost компенсується ручним розморожуванням, що дозволяє зберігати продукти свіжими.
Енергоефективність класу F забезпечує економію електроенергії.
Механічне управління просте у використанні.
Двері можна перевішувати, що додає зручності у розміщенні.
Холодильне відділення має об'єм 37 л з однією полицею та двома дверними кошиками.
Габарити 49.2х47.2х45 см та вага 13.2 кг роблять його легким для транспортування.
У комплект входять лоток для яєць, інструкція та гарантійний талон.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Загальний об`єм | 41 л |
| Клас енергоспоживання | F |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 4 л |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | Нижня |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 13.2 кг |
| Висота | 47.2 мм |
| Глибина | 47.2 мм |
| Ширина | 49.2 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R134a (HFC) |
| Дисплей | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
- Ціна: 3 499 ₴









