
- Немає в наявності
- Код: 00042314
Холодильник Grifon DFN-180W
10 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я.
Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України.
ВИРОБНИЦТВО
Виробництво ми обираємо за такими критеріями:
- висока культура виробництва - використання передових технологій;
- лідируючі позиції серед заводів-виробників;
- контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції;
- надійність та лояльність до партнерів;
- гарантійний супровід.
DFN-180W - надійний холодильник від Grifon.
Комбінований холодильник з морозильною камерою виготовлений компанією Grifon. Основна характеристика - середня ціна повністю виправдовує високу якість продукції. Холодильник окремо стоїть, за допомогою 2 коліщаток можна перемістити в будь-яку кімнату, а 2 ніжки дають змогу створити максимальну стійкість.
Розміри:
висота - 1800 мм;
ширина - 550 мм;
глибина - 560 мм;
загальний об'єм - 254 л;
об'єм відділення холодильника - 191 л;
об'єм морозильної камери - 63 л;
вага - 50 кг.
Є електронне керуванння і ручний процес розморожування, а також статистична охолоджувальна система. Плоский дизайн дверей не залишить байдужим нікого. Двері та корпус зроблені з металу, прихована ручка - із пластику. Верхній матеріал - пластик. Весь користувацький інтерфейс розташований всередині, тип LED. Усередині холодильника можна налаштувати потрібний температурний режим. Є додаткова функція відключення відсіку для збереження свіжості.
"Нутрощі" холодильника.
Холодильний відсік має напівпрозорий плафон лампи, що не перешкоджає LED-освітленню, яке розташоване зверху. Три полиці виконані зі скла з пластиковим окантуванням. Є три продуктові пластикові ящики, один кріспер-бокс із пластику зі скляною кришкою та пластиковим окантуванням. Морозильна камера - це три ящики для заморожування продуктів.
Продуктивність і короткі характеристики:
4 зірки рейтингу.
Енергетична ефективність класу А+.
244 кВт спожитої електрики на рік.
Клас і рівень шуму - С, 40 дБ.
12 годин "зростання" температури.
Клімат класу N, ST.
R600a - холодоагент.
1 компресор.
Захований конденсатор.
Реверсні двері.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Загальний об`єм | 254 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 63 л |
| Розморожування холодильної камери | ручне |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 50 кг |
| Висота | 1800 мм |
| Глибина | 560 мм |
| Ширина | 550 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R600a (ізобутан) |
| Дисплей | Так |
| Захист від дітей | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Рівень шуму | 40 дБ |
| Суперзаморозка | Ні |
- Ціна: 10 999 ₴









