
- Немає в наявності
- Код: 00042313
Холодильник Grifon DFN-172W
10 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
GRIFON – український бренд побутової техніки високої якості, який завжди піклується про комфорт вашого життя. У виробництві ми ретельно контролюємо якість матеріалів для нашої продукції, щоб піклуватися про ваше здоров'я.
Техніка GRIFON виготовляється на заводах з багаторічною історією. Весь процес виробництва суворо контролюється, а якість продукції бренду підтверджено сертифікатами Європи та України.
ВИРОБНИЦТВО
Виробництво ми обираємо за такими критеріями:
- висока культура виробництва - використання передових технологій;
- лідируючі позиції серед заводів-виробників;
- контроль якості на кожному етапі від сировини до готової продукції;
- надійність та лояльність до партнерів;
- гарантійний супровід.
Grifon DFN-172W: холодильник із великою морозильною камерою.
Компанія-виробник Grifon спеціалізується на виробництві холодильників високої якості за середньою ціною, щоб абсолютно кожен міг дозволити собі покупку на тривалий термін. Модель комбінована та окремо стояча. Співвідношення холодильника до морозильної камери — 60:40% відповідно. Механічне управління дає можливість самостійно налаштувати температурний режим. Ручна система розморожування і статичне охолодження.
Габарити холодильника роблять модель місткою і актуальною для будь-якої господині — 550 мм (ш.), 570 мм (г.), 1720 мм (в). Крім того, загальна місткість — 246 л (110 л морозилки і 136 л холодильного відділення).
Плоскі двері з прихованою пластиковою ручкою — нічого зайвого. Корпус холодильника та дверна панель білого кольору і виконані з металу.
Внутрішня складова.
Морозильна камера має 4 шухляди (передня частина прозора з полістиролу, задня - біла). Холодильна камера складається з 3 скляних полиць, що розділяють холодильний простір, і доповнена шухлядою для зберігання овочів та фруктів.
Освітлення знаходиться зверху — тип LED, прикрите напівпрозорою кришкою, що дає змогу навіть пізно вночі повноцінно бачити всі складові холодильника.
Максимальна продуктивність.
Усередині холодильника Grifon DFN-172W розташована панель з можливістю ручних налаштувань. Завдяки А+-класу енергоефективності пристрій споживає 271 кВт на рік.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Grifon |
| Загальний об`єм | 246 л |
| Клас енергоспоживання | A+ |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість компресорів | 1 |
| Об'єм морозильної камери | 110 л |
| Розморожування холодильної камери | статичне |
| Розташування морозильної камери | Верхнє |
| Система розморожування No Frost (Frost Free) | ручне |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Використовуваний холодоагент | R134a (HFC) |
| Дисплей | Ні |
| Захист від дітей | Ні |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Суперзаморозка | Ні |
| Суперохолодження | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1720 мм |
| Глибина | 570 мм |
| Ширина | 550 мм |
- Ціна: 10 999 ₴









