
- Немає в наявності
- Код: 00041716
М`ясорубка Tefal NE114130
4 508 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Компактний та мультифункціональний помічник для приготування безлічі страв. Ефективна багатофункціональна м’ясорубка забезпечує продуктивність до 1,9 кг/хв завдяки потужному двигуну (максимальна потужність блокованого двигуна 1600 Вт). Не турбуйтесь про забивання – функція реверсу дозволяє без проблем подрібнити навіть тверде м’ясо. 3 решітки з нержавіючої сталі – тонка, середня та груба призначені для подрібнення різних видів фаршу.
Компактний та мультифункціональний помічник.
Незамінний помічник для приготування м’яса, салатів, гарнірів і навіть домашніх томатних соусів! Насолоджуйтесь різноманітністю страв, приготованих за допомогою цієї компактної та ефективної м’ясорубки.
Мультифункціональний помічник 7-в-1.
Надихайтеся легкістю приготування домашніх страв завдяки аксесуарам, що входять до комплекту: 3 решітки з нержавіючої сталі для різних рецептів м’яса, аксесуари для терки та нарізки для швидкого приготування овочів, насадка для сосисок для приготування домашніх ковбас та аксесуар для приготування домашніх соків з помідорів.
3 нержавіючі грати для різних видів фаршу.
Тонкі, середні та великі решітки для різних видів фаршу для різноманітних рецептів
Легко подрібнюйте навіть тверде м’ясо.
Функція реверсу для подрібнення будь-якого м’яса без забивання.
Нековзна основа для комфортного використання.
Протиковзкі гумові ніжки для стійкості м’ясорубки та зручної роботи.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 3 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 1600 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 1600 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 1.9 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Ні |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок для шинкування | 3 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Ні |
- Ціна: 4 508 ₴




