
- Немає в наявності
- Код: 00040073
Процесор Intel Core i5 12400F (2.5GHz 18MB, Alder Lake, 65W, S1700) Box (BX8071512400F)
6 911 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Процесор Intel Core 12-го покоління для настільних ПК із розблокованим множником оптимізовано для ентузіастів-геймерів та серйозних творців. Сумісність з материнськими платами з урахуванням чіпсетів серії 600.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intel |
| Інтегрована графіка | Ні |
| Внутрішня тактова частота | 2.5 ГГц |
| Клас якості | Original |
| Комплектація | Box |
| Кількість потоків процесора | 12 |
| Кількість ядер процесора | 6 |
| Об'єм кешу L3 | 12 Мб |
| Показник TDP | 65 Вт |
| Покоління процесора Intel | Intel Core i9 |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Роз'єми | S1700 |
| Стан | Новий |
| Сімейство процесора | Core i5 |
| Тепловиділення | 65 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Підтримка Hyper-Threading (Intel);Розблокований множник;Підтримка Virtualization Technology;Підтримка NX Bit |
| Частота системної шини | 2.5GHz |
- Ціна: 6 911 ₴



