
- Немає в наявності
- Код: 00039483
М`ясорубка Tefal NE685838
7 999 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М’ясорубка Tefal NE685838 — потужна й універсальна модель для приготування фаршу для фрикадельок, котлет, ковбас і гарнірів.
Модель є універсальним помічником завдяки багатофункціональним насадкам: барабанів для подрібнення й нарізання, насадки для соусів, насадок для формування шашликів і ковбас.
Ефективність: м’ясорубка має потужність 2000 Вт і перемелює до 2.6 кг фаршу за хвилину. Завдяки функції реверсу вона переробляє навіть дуже жорстке м’ясо.
Універсальність: до комплекту входять 5 якісних барабанів для максимальної універсальності: тонка та велика решітки, нарізка пармезану та решітка для льоду, насадка для соусів домашнього приготування, насадки для шашлику та ковбас.
Простота транспортування й зберігання: простота переміщення завдяки великій транспортувальній ручці, шнуру та зберігання приладдя.
Довговічність: металеве з’єднання між двигуном і м’ясорубкою, самозагострюваний ніж, безпечна система реверса, французьке виробництво й 10-річна ремонтопридатність — для довговічності застосування.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Захист від перевантажень | Так |
| Кількість решіток | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Номінальна потужність | 2000 Вт |
| Потужність при заблокованому двигуні | 2000 Вт |
| Продуктивність м'ясорубки | 2.6 кг/хв |
| Реверс | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Відсік для зберігання насадок | Ні |
| Відсік для шнура | Так |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Кількість насадок для шинкування | 5 |
| Насадка для приготування пюре | Ні |
| Насадка-соковижималка для цитрусових | Ні |
| Насадка-соковижималка для ягід | Ні |
| Насадка-терка | Так |
| Насадка-шинковка | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Штовхач | Ні |
- Ціна: 7 999 ₴





