
- Немає в наявності
- Код: 00039424
Зарядний пристрій Stark BC-18Q 18 В (210018030.001)
474,87 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зарядний пристрій Stark BC-18Q призначений для заряджання акумуляторів із ємністю від 1.5 А · год до 6 А · год.
Вага: 270 г.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stark |
| Індикатор заряду елементів живлення | Так |
| Колір | Червоний |
| Кількість режимів заряду | 1 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Напруга зарядки | 18 В |
| Наявність амперметра | Ні |
| Наявність вольтметра | Так |
| Ручка для перенесення | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип зарядного пристрою | Імпульсні |
| Тип індикатора | Дисплей |
| Типорозмір акумулятора | 18650 |
| Габаритні розміри | |
| Маса | 270 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткові функції | Захист від переполюсовки;Захист від перегріву;Захист від перезаряду;Захист від перепад |
- Ціна: 474,87 ₴



