
- Немає в наявності
- Код: 00036637
Адаптер живлення Dahua PFM300
353 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Проста установка, настінне кріплення, водонепроникний
Широкий діапазон температурного режиму роботи -30° ~ +70°, повна ефективність навантаження може становити до 100% при цих температурах.
Захист від перенапруги, захист від перевантаження по струму
Протипожежний захист "V0"
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| OSD-меню | Ні |
| Інтерфейс відео виходу | BNC-I (BNC-баррел) |
| Інтерфейс відео входу | BNC-I (BNC-баррел) |
| Монітор | Немає |
| Порт для SD-карти | Ні |
| Комплектація | |
| Блок живлення | Так |
| Зарядний пристрій | Ні |
| Захисний чохол | Так |
| Сумка для зберігання і транспортування | Ні |
| Ключові опції | |
| Генератор відеосигналу | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Тестовий монітор | Ні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP66 |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 380 В |
- Ціна: 353 ₴
