
- В наявності
- Код: 00073131
Кнопка виходу ATIS Exit-805D
436 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Exit-805D - кнопка виходу з нержавіючої сталі, використовується для монтажу в системах контролю доступу.
Компанія-виробник ATIS.
ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КНОПКА ВИХОДУ
Exit-805D, завдяки своїй надійності, можна встановлювати в місцях масового проходу людей (в офісних та бізнес-центрах, в елітних житлових комплексах і т.д.).
Підійде для установки разом з аудіо і відеодомофонами, засувками, контролерами, а також електрозамками.
Технічні характеристики КНОПКИ ВИХОДУ Exit-805D
Тип установки: накладний
Лінійні виходи: NO / NC / COM
Живлення: DC12V
Максимальна напруга і струм комутації: 12V / 3A
Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
Розміри: 90х34х28мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Індикація | Світлова |
| Застосування | У приміщенні |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Нержавіючий метал |
| Підсвічування | Ні |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Комплектуюче для зчитувача |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Додаткові | |
| Вандалозахист | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Загальні | |
| Значення вихідного струму | 3 А |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 90 мм |
| Монітор | |
| Монітор | Немає |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додаткове джерело живлення | DC12V |
| Живлення | DC12V |
- Ціна: 436 ₴
