
- Немає в наявності
- Код: 00040822
Кулер процесорний DeepCool AG620 BK ARGB (R-AG620-BKANMN-G-2)
2 851 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
DeepCool AG620 BK ARGB – це двобаштовий 120-мм кулер для ЦП, який може похвалитися вражаючою потужністю охолодження 260 Вт, спрощений та оптимізований для забезпечення приголомшливої ефективності.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Deepcool |
| Діаметр вентилятора | 120 мм |
| Клас якості | Original |
| Колір | Чорний |
| Кількість кулерів | 1 |
| Матеріал радіатора | Алюміній |
| Напруга живлення | 12 В |
| Особливості | Підсвічування |
| Призначення | Для процесору |
| Роз'єми | LGA1200 |
| Система охолодження | Активна (кулер) |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | JORNEY |
| Тип підшипника | Ковзання |
| Тип роз'єму | 4-pin |
| Тип системи охолодження | Активне охолодження |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 155 мм |
- Ціна: 2 851 ₴


