
- В наявності
- Код: 00073043
Мережевий підсилювач Hikvision DS-QAZ1A1000G1-VB4 500 Вт на 2 зони
36 900 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Підтримка завдань у режимі реального часу та за розкладом, відновлення відтворення та керування бібліотекою аудіоматеріалів;● Підтримка тривожного входу, розклад постановки на охорону та аудіозв'язок, підтримка синтезу мови TTS та трансляції тексту з природним та плавним вибором стандартного чоловічого та жіночого аудіо;● Підтримка різних типів аудіовходів: Bluetooth, USB-накопичувач, мікрофон та RCA, з гнучким та зручним керуванням.● Незалежне регулювання гучності мікрофона, регулювання гучності 4-канального розділу;● Підтримка мікшування 2-канального аудіо;● Підтримка протоколів ISUP, EZVIZ Cloud та ISAPI.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Максимальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Номінальна вихідна потужність | 500 Вт |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Живлення | USB |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Додаткові | |
| Наявність MP3 плеєра | Так |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Так |
| Наявність ремінця | Ні |
- Ціна: 36 900 ₴


