
- В наявності
- Код: 00073005
Мережевий корпусний сабвуфер Hikvision DS-QAZ0120G1R-S 20 Вт
4 895 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Повна частота 5,25′′ × 1;● Номінальна потужність: 20 Вт;● Чутливість (1 м, 1 Вт): 90 дБ;● Максимальний рівень звукового тиску: 103 дБ;● Частотний діапазон: від 130 Гц до 17,5 кГц;● Підтримка розкладу/прямого ефіру/екстреної трансляції; зв'язок із сигналом тривоги; двосторонній аудіозв'язок; TTS
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Максимальна частота діапазону | 17.5 кГц |
| Мінімальна частота діапазону | 130 Гц |
| Номінальна вихідна потужність | 20 Вт |
| Рівень звукового тиску | 103 дБ |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Діаметр | 5.25 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Додаткові | |
| Наявність MP3 плеєра | Ні |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Ні |
| Наявність ремінця | Ні |
- Ціна: 4 895 ₴
