
- В наявності
- Код: 00073002
Аналоговий динамік Hikvision DS-QAZ0530G1/BLACK 30 Вт
6 408 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Аналоговий підвісний динамік 30 Вт;● 1* 1,0-дюймовий високочастотний динамік та 1* 6,5-дюймовий низькочастотний динамік;● Номінальна потужність: 30 Вт;● Номінальна чутливість 92 дБ;● Номінальний максимальний рівень звукового тиску 104 дБ на 1 м;● Смуга пропускання 80 Гц ~ 20 кГц (-10 дБ)
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Мінімальна частота діапазону | 80 Гц |
| Номінальна вихідна потужність | 30 Вт |
| Рівень звукового тиску | 104 дБ |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | Навісний |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Додаткові | |
| Наявність MP3 плеєра | Ні |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Ні |
| Наявність ремінця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота діапазону | 20000 кГц |
- Ціна: 6 408 ₴
