
- В наявності
- Код: 00073000
Аналоговий гучномовець Hikvision DS-QAZ0610G1 безрамний
4 005 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● 1х 1,0-дюймовий твітер і 1х 6,5-дюймовий низькочастотний динамік;● Номінальна чутливість 89 дБ;● 98 дБ на 1 м номінальний максимальний SPL;● Смуга пропускання 120 Гц ~ 20 кГц (-10 дБ).
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Інтерфейс | Провідний |
| Мінімальна частота діапазону | 120 Гц |
| Рівень звукового тиску | 98 дБ |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 220В |
| Діаметр | 6.5 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Додаткові | |
| Наявність MP3 плеєра | Ні |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Ні |
| Наявність ремінця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота діапазону | 20000 кГц |
- Ціна: 4 005 ₴

