
- Немає в наявності
- Код: 00072993
Жорсткий диск внутрішній Western Digital WD22PURU-64
4 952 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Ємність накопичувача 2 ТБ;● Інтерфейс підключення SATAIII 6 Гб/с;● Форм-фактор 3.5";● Швидкість обертання шпинделя 5400 об/хв.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Western Digital |
| Інтерфейс | SATA III (SATA/600) |
| Вид | Внутрішній |
| Клас якості | Original |
| Об'єм накопичувача | 2000 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Стан | Новий |
| Сумісність інтерфейсу | SATA III (SATA/600) |
| Тип диска | HDD |
| Форм-фактор | 3.5" |
| Швидкість запису | 5400 Мб/сек |
| Швидкість зчитування | 5400 Мб/сек |
| Швидкість обертання | 5400 об/хв |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Живлення | Мережа 220В |
- Ціна: 4 952 ₴
