
- В наявності
- Код: 00072945
Мережевий рупорний динамік Hikvision DS-QAZ1310G1T-E(C)
20 944 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Тип: Електретний;● Частотна характеристика: від 100 Гц до 20 кГц;● Чутливість: -42 дБВ/Па;● Частота дискретизації: 48 кГц;● Номінальна потужність: 10 Вт;● Чутливість (1 м, 1 Вт): 110 дБ;● Напрямок: 70° по горизонталі та 100° по вертикалі;● Співвідношення сигнал/шум: 85 дБ;● Hik-Connect, ivms/4200, HikCentral Professional, Hik-Partner Pro, NVR, MileStone;● Інтерфейс Ethernet: RJ45 10 M/100 M Адаптивний порт Ethernet × 2;● Лінійний аудіовхід × 1;● Вихідна потужність: 12 В постійного струму, 25 мА, 0,3 Вт,PoE: макс. 5 Вт;● Вбудована локальна пам'ять EMMC на 64 ГБ (сховище аудіофайлів – 55 ГБ);● API ISAPI, ISUP, SIP, ONVIF;● 12 В постійного струму, PoE: IEEE 802.3at, клас 4
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Інтерфейс | Провідний |
| Максимальна вихідна потужність | 10 Вт |
| Мінімальна частота діапазону | 100 Гц |
| Номінальна вихідна потужність | 10 Вт |
| Рівень звукового тиску | 110 дБ |
| Тип | Стаціонарний |
| Тип встановлення | У приміщенні |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | PoE |
| Живлення | PoE |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | ABS-пластик |
| Напруга | 12 В |
| Додаткові | |
| Можливість запису | 55 сек |
| Наявність MP3 плеєра | Ні |
| Наявність радіоприймача | Ні |
| Наявність регулятора гучності | Ні |
| Наявність ремінця | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Максимальна частота діапазону | 20000 кГц |
- Ціна: 20 944 ₴
