
- В наявності
- Код: 00072934
Клавіатура Tiras K-GLCD+(black)
7 080 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
● Сумісність: Orion NOVA S/M/L (LTE), Orion NOVA XS/S/M/L;● Зв'язок ППК: Системна шина RS-485 з криптозахищеним обміном, Вита пара 5 категорії чи вище;● Додаткові підключення: 2 зони сигналізації, 1 сигнальний вихід;● Зовнішнє живлення: 12 В;● 150х115х18 мм
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tiras |
| Індикація режиму роботи | Так |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість зон, що захищаються | 2 |
| Можливість для інтеграції | Так |
| Можливість розширення | Так |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Тип пристрою | Прилад приймально-контрольний |
| Тип підтримуваних пристроїв | Адресні |
| Управління | Локальне/Мережеве |
| Форм-фактор | Однокомпонентний |
| Загальні | |
| Висота | 18 мм |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип даних, що передаються | Аналогові;Дискретні |
- Ціна: 7 080 ₴
