
- В наявності
- Код: 00072924
Універсальний контролер КСКД4-12К-П
5 894 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Універсальний контролер КСКД4-12К призначений для керування однією двосторонньою або двома односторонніми точками доступу у складі ІСБ STOP-Net® 4.0. До контролера КСКД4-12К можуть бути підключені два виносні зчитувачі типу СПКС-04/СМКС-04 і два виконавчі пристрої. В енергонезалежній пам'яті контролера може зберігатися 8000 ідентифікаторів та 1000 подій. До сервера обладнання системи STOP-Net® 4.0 контролери КСКД4-12К підключаються за інтерфейсом RS-485 через перетворювач інтерфейсів ПП-485.
| Додаткові | |
|---|---|
| Jog-Shuttle маніпулятор | Ні |
| Інтеграція з системами і ПО | СКУД |
| Вандалозахист | Ні |
| Джойстик | Немає |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Можливість розширення | Так |
| Основні атрибути | |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Інтерфейс | Провідний |
| Колір | Чорний |
| Протокол зв'язку | RS-485 |
| Підтримка стандартів | RFID |
| Тип пристрою | Контролер |
| Управління | Мережеве |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Монітор | |
| Монітор | Немає |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Обсяг пам'яті | 8000 GB |
- Ціна: 5 894 ₴
