
- Немає в наявності
- Код: 00072923
Конвертер ZKTeco WR485
462 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конвертер RS485-Wiegand для можливості підключення зчитувачів Wiegand до контролера C2-260. Живлення: 12 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ZKTeco |
| Індикація | Світлова/Звукова |
| Застосування | В приміщенні/Уличне |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Пластик |
| Підсвічування | Ні |
| Підтримка стандартів | RFID |
| Режим роботи | Ідентифікація |
| Тип встановлення | Прихований монтаж |
| Тип пристрою | Комплектуюче для зчитувача |
| Форм-фактор | Стаціонарний |
| Додаткові | |
| Вандалозахист | Ні |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP10 |
| Загальні | |
| Додаткове джерело живлення | Мережа 12В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Напруга | 12 В |
| Монітор | |
| Монітор | Немає |
| Підсвітка екрану | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Протокол зв'язку | RS-485;Wiegand |
- Ціна: 462 ₴
