
- Немає в наявності
- Код: 00072179
Мотоакумулятор OUTDO (Maxion) YB 30L-BS GEL, 12V 30Ah (166 х 126 х 176), Orange, Q2
3 463 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Мотоакумулятор OUTDO YB 30L-BS GEL призначений для використання у мотоциклах.
Колір помаранчевий
Потужність: 12V 30Ah
Розміри (мм): 166 х 126 х 176
Тип: Гелевий
Гарантія: 2 роки
Характеристики:
- Напруга: 12V
- Місткість: 30Ah
- Розміри (мм): 166 х 126 х 176
- Колір помаранчевий
- Тип: Гелевий
- Гарантія: 2 роки
Мотоакумулятор OUTDO YB 30L-BS GEL призначений для використання у мотоциклах.
Колір помаранчевий
Потужність: 12V 30Ah
Розміри (мм): 166 х 126 х 176
Тип: Гелевий
Гарантія: 2 роки
Характеристики:
- Напруга: 12V
- Місткість: 30Ah
- Розміри (мм): 166 х 126 х 176
- Колір помаранчевий
- Тип: Гелевий
- Гарантія: 2 роки
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 30 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Висота | 176 мм |
| Гарантійний термін | 2 міс |
| Довжина | 166 мм |
| Застосування за типом | Інші |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ширина | 126 мм |
- Ціна: 3 463 ₴
