
- Немає в наявності
- Код: 00062561
Мотоакумулятор OUTDO (Maxion) UTX7A-BS GEL, 12V 7 Ah (150 х 87 х 94), Orange, Q8
1 208 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис:
Мотоакумулятор OUTDO UTX7A-BS GEL, 12V 7 Ah (150 х 87 х 94), Orange, Q8, призначений для використання в мотоциклах та іншій мототехніці. Він має надійну конструкцію та забезпечує тривалий час роботи без підзарядки.
Характеристики:
- Назва: Мотоакумулятор OUTDO UTX7A-BS GEL
- Місткість: 12V 7 Ah
- Габарити: 150 х 87 х 94 мм
- Колір помаранчевий
- Виробник: Q8
Мотоакумулятор OUTDO UTX7A-BS GEL, 12V 7 Ah (150 х 87 х 94), Orange, Q8, призначений для використання в мотоциклах та іншій мототехніці. Він має надійну конструкцію та забезпечує тривалий час роботи без підзарядки.
Характеристики:
- Назва: Мотоакумулятор OUTDO UTX7A-BS GEL
- Місткість: 12V 7 Ah
- Габарити: 150 х 87 х 94 мм
- Колір помаранчевий
- Виробник: Q8
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність акумулятору | 7 А. г |
| Індикатор заряду акумулятора | Ні |
| Висота | 94 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Застосування за типом | Інші |
| Код запчастини | UTX7A-BS |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Обслуговування | Малообслуговувані |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | GEL |
| Ширина | 87 мм |
- Ціна: 1 208 ₴
