
- В наявності
- Код: 00062559
Обігрівач гасовий YT-707, 6л, до 20м2, 325х325х450мм, Вох
3 124 ₴
+380 (73) 199-01-00
- +380 (66) 199-01-00
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Матеріал: сталь, нержавіюча сталь.
Об'єм: 6л.
Тип запалювання: Матч
Параметри гніту зі скловолокна: довжина 170(±0,5) мм, внутрішній діаметр 95(±0,2) мм, товщина 2,6(±0,2) мм.
Паливо: гас.
Витрата палива: 0,25 л/година.
Габарити: 325 х 325 х 450 мм.
Площа обігріву: 20 м2.
Теплова потужність: 9000 BTU/h (ОТБ/год).
Об'єм: 6л.
Тип запалювання: Матч
Параметри гніту зі скловолокна: довжина 170(±0,5) мм, внутрішній діаметр 95(±0,2) мм, товщина 2,6(±0,2) мм.
Паливо: гас.
Витрата палива: 0,25 л/година.
Габарити: 325 х 325 х 450 мм.
Площа обігріву: 20 м2.
Теплова потужність: 9000 BTU/h (ОТБ/год).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Вбудований вентилятор | Ні |
| Види газового палива | Зріджений |
| Матеріал теплообмінника | Сталь |
| Споживання еталонного газу | 0.25 куб.м/год |
| Спосіб установки | Підлоговий |
| Стан | Новий |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 450 мм |
| Підключення газу | 5/16" |
| Ширина | 325 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Датчик полум'я | Ні |
| Датчик регулятора температури | Ні |
| Електронний розпал | Ні |
| П'єзорозпалювання | Ні |
| Регулювання потужності | Плавне |
| Електричні параметри | |
| Споживана потужність | 9000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Потужність номінальна | 9000 кВт |
- Ціна: 3 124 ₴
