
- Немає в наявності
- Код: 00056388
Модуль пам`ятi DDR3 4GB/1600 Prologix (PRO4GB1600D3), форм-фактор DIMM, CAS Latency CL11
366 ₴
- +380 (66) 199-01-00
Модуль пам`яті DDR3 4GB/1600 Prologix (PRO4GB1600D3)
Представляємо вашій увазі новинку на українському ринку - оперативна пам’ять від бренду Prologix. Модулі оперативної пам’яті Prologix відзначаються широким діапазоном ємностей, що дозволяє вибрати оптимальний обсяг для вашої потреби. Вони здатні підвищити продуктивність як ігрової, так і робочої систем, забезпечуючи стабільну та надійну роботу ПК.
Ключові можливості
- Форм-фактор: DIMM
- Частота пам'яті: 1600 МГц
- Об'єм: 4 ГБ
- Тип оперативної пам'яті: DDR3
- CAS Latency (CL): CL11
- Напруга живлення: 1.5В
- Базова лінійка: PC3-12800
- Колір: Чорний
Технічні характеристики
- Кількість модулів в комплекті: 1
- Відновлена: Ні
- Наявність підсвічування: Без підсвічування
- Перевірка і корекція помилок (ECC): Немає
- Призначення: Для ПК
- Підтримка профілю AMD Expo: Немає
- Підтримка профілю Intel XMP: Немає
- Система охолодження: Немає
- Схема таймінгів: CL11
Цей модуль пам'яті стане чудовим рішенням для тих, хто хоче модернізувати свій комп'ютер. Наприклад, ви можете встановити його в свою систему для покращення продуктивності під час ігор або роботи з графікою. Завдяки надійності та високій швидкості виконання завдань, ви зможете насолоджуватись гладкою роботою без затримок.
Модулі оперативної пам’яті Prologix – це надійність, ефективність і стабільність. Замовивши їх у нашому інтернет-магазині, ви отримаєте високу продуктивність та швидкість для вашого ПК, а також комфортну доставку до вашого дому.
Модуль пам`яті DDR3 4GB/1600 Prologix (PRO4GB1600D3)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ProLogiX |
| Клас якості | Original |
| Кількість модулів у комплекті | 1 |
| Номінальна напруга, В | 1.5 В |
| Об'єм одного модуля | 4 GB |
| Призначення | Для настільного ПК |
| Система охолодження | Пасивна (радіатор) |
| Стан | Новий |
| Тип оперативної пам'яті | DDR3 |
| Форм-фактор | DIMM |
| Частота пам'яті | 1600 МГц |
| Користувальницькі характеристики | |
| Масив | PC12800 |
| Напруга живлення | 1.5 В |
| Особливості | non-ECC;Unbuffered |
- Ціна: 366 ₴




